سبک زندگی سبزفراخوان‌‌هاقرار سبز

شهر و طبیعت، تعامل یا تقابل

نشست چالش‌های پیش روی صنعت گردشگری و طبیعت

مجله گیچ gich.ir احسان میرزائی: هرچند شهر نشینی با تمام ظواهر خاص خودش روزمرگی ما را پر کرده اما نیازها و وابستگی‌ روحی و جسمی انسان به طبیعت همچنان پابرجا است.

شهروندان هر از گاهی با سبک و روشی متفاوت به دامان طبیعت پناه می‌برند. اما بهره‌برداری غیر مسئولانه و  ناآگاهانه در بلند مدت تعادل و توازن، پایداری و سلامت طبیعت و جامعه محلی را با تهدیدهای جدی مواجه کرده است؛ زندگی شهروندان در شهر‌های کوچک و بزرگ نیز از گزند‌ این تهدیدها در امان نیست.

از این رو چندین سال است که چالش‌هایی میان دو حوزه‌ صنعت گردشگری و کارشناسان و کنشگران حوزه ‌محیط‌زیست پیش آمده که در این نشست تلاش می‌کنیم در فضایی دوستانه و اخلاقی، گفت‌و‌گویی بر مبنای اصول اکوتوریسم، میان هر دو طرف شکل بگیرد.

لطفا برای ثبت نام  در این نشست کلیک کنید

مشاهده بیشتر

سردبیر

کنش‌گر محیط‌زیست حامی حقوق کودکان کارشناس ارشد مطالعات فرهنگی و رسانه تسهیلگر ارتباط کودک با طبیعت مشاور فرهنگی محیط‌زیستی سمن‌های محیط‌زیستی ایده‌پرداز چندین کمپین فرهنگی-محیط‌زیستی مانند کمپین سبزی نوروز، کمپین ایران پاک و... مستقل از هر گروه، جناح، جریان و سازمان دولتی، نیمه دولتی و خصوصی *مروج سبک زندگی سبز و موسس اولین مجله فارسی زبان اینترنتی در همین حوزه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا