جامعه سبزسبک زندگی سبزقرار سبز

پاکسازی درکه

مشارکت و همکاری گیچ در برنامه ریزی و اجرایبرنامه های فرهنگی محیط زیستی

مجله سبک زندگی سبز، قرار سبز – احسان میرزائی: دومین برنامه فرهنگی محیط ‌زیستی مجله گیچ با حضور ۸ نفر از دوستداران طبیعت در درکه تهران برگزار شد.
این برنامه با ایده و حمایت پیچگاژ کریمزاده شاعر و ‌نویسنده، جمعه ۱ مرداد از ساعت ۱۰:۰۰ صبح و با حضور احسان میرزائی به (راهنما و برنامه ریز) و مشارکت جمعیت طراوت نیک اندیشدان ورامین (ابوالقاسم کریمی)، کانون محیط ‌زیست محله تهران ویلا (علی، نگین و سهیلا ناصری)، سامیار صحرایی و اعظم انوری‌نژاد در بخشی از درکه برگزار شد.
خانواده‌ها و جوانان زیادی برای تفریح به درکه آمده بودند و شوربختانه برخی بدون اعتنا زباله‌های خود را روی زمین و رودخانه می‌انداختند، عمده زباله جمع آوری شده انواع کیسه‌های پلاستیکی بود. پاکسازی پس از نیم ساعت تمام شد و طبق برنامه قبلی در مورد اخبار و مسائل روز محیط‌زیست صحبت کردیم.

در بخشی از صحبت ها احسان میرزائی گفت: “برای برخی از مسائل که مطرح می‌کنیم نیاز به پژوهش‌های علمی است و ما نمی‌توانیم در مورد خوب یا بد بودنش حکم قطعی صادر کنیم! اما می‌توانیم با گفت‌وگو و تجزیه و تحلیل مسائل به شناخت و درک بهتری نسبت به آن موضوع برسیم و از دیدگاه و تجربیات یکدیگر بهره‌مند شویم.” سپس در ادامه اعضا به تبادل تجربه و بیان دیدگاه خود پرداختنند، این برنامه ساعت ۱۳:۰۰ به پایان رسید.

اجرای دومین برنامه فرهنگی محیط‌زیستی در قالب پاکسازی و گفت‌و‌گو بر سر مسائل محیط زیستی، همراه با کانال انسان آرزوست در درکه تهران. تاریخ۱مرداد۱۳۹۵
عکس-یادگاری-دومین-برنامه-فرهنگی-محیط-زیستی-کانال-انسانم-آرزوست-با-مشارکت-و-همکاری-گیچ-۱-مرداد-درکه

 

مشاهده بیشتر

احسان میرزائی

احسان میرزایی - کنش‌گر مستقل محیط زیست - حامی حقوق کودکان - داوطلب امداد در سیل و زلزله - کارشناس ارشد مطالعات فرهنگی و رسانه - کارشناس ارشد روابط‌عمومی - موسس مدرسه طبیعت طهران - مشاور فرهنگی محیط‌ زیستی - ایده‌پرداز کمپین‌های فرهنگی-محیط‌زیستی: کمپین سبزی نوروز، کمپین ایران پاک و... - اولین مروج تخصصی سبک زندگی سبز به زبان فارسی - #احسان_میرزائی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا