دهمین اجلاس ملی شبکه سازمان های غیر دولتی

مجله گیچgich.ir: دهمین اجلاس ملی شبکه سازمان های غیر دولتی محیط زیست و منابع طبیعی فرصتی برای دیپلماسی محیط زیستی و هم‌زیستی پایدار منطقه‌ای

صیاد شیخی ئیلانلو دبیر اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی محیط زیست ایران: در این اجلاس که از ۱۴ الی ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۸ در استان اردبیل برگزار خواهد شد، نمایندگان تشکل های مردمی محیطزیست و منابع طبیعی ۳۱ استان به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف محیط زیست و منابع طبیعی خواهند پرداخت.

اعضای شبکه سازمان های غیر دولتی کنش‌گرانی هستند که در جامعه برای حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی این مرز و بوم تلاش می کنند. کنشگرانی که اگر نبودند چرخ توسعه ناپایدار دولت تا کنون تمامیت محیط زیست کشور را به زیر برده و ویران کرده بود.

تبدیل اقتصاد نفتی به اقتصاد سبز

شیخی که مسئول دبیرخانه باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی نیز است می‌گوید: شبکه دانشجویی حامی محیط زیست و منابع طبیعی می‌تواند در راستای اهداف و برنامه‌های شبکه ملی سازمان های مردم نهاد تاثیرات شگرفی را در زمینه تبدیل اقتصاد نفتی به اقتصادسبز ایفا نماید، تخصص و دانش دانشگاهی در کنار تجربه و کنشگری شبکه ملی می تواند تکمیل کننده چرخه اقتصاد سبز و توسعه پایدار این مرز و بوم باشد.

شیخی: به لطف و محبت اعضای کوشا در شبکه ملی سازمان های غیر دولتی از طرف باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی به این نشست دعوت شده ام، که بتوانیم گامی در جهت گسترش همکاری و تعامل بین بخشی در ارتباط با مسائل محیط زیست برداریم به امید آنکه پایان این نشست شروعی باشد برای آغاز همکاری های گسترده این دو مجموعه ارزشمند در کشور.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن